Časté otázky

Je zákazané vkladať : 

- stránky erotické/pornagrafické

- stránky, ktoré porušujú zákony SR alebo EU

- stránky konkurenčných autosurfov

- stránky, ktoré obsahujú veľké množstvo pop-up okien 

- stránky, ktoré obsahujú záškodnícke kódy, vírusy, trójske kone

- stránky, ktoré sú bez súhlasu ich majiteľa, resp. zodpovednej osoby

Je to úplne jedno aký prehliadač. Dokonca môžete používať nielen počítače ale aj mobilné telefóny a tablety.

Pri zobrazení stránky 30 sekúnd sa Vám pripočíta 70% z 0,5 kreditu pri bezplatnom účte. To je 0,35 kreditov. Pri vyšších účtoch je to 80%, 90% a 95%. Čiže prepočet minút na desiatkovú sústavu podľa typu účtu.

Kredit je prepočítaný na minútu. 1 kredit = 1 minúta zobrazovania. Pri zobrazení 30 sekúnd Vašej stránky sa Vám odráta 0,5 kreditu.

V pravej hornej časti Menu sa zobrazí hlavné menu. Kliknite si na ponuku "Moje weby", kde sa Vám zobrazí zoznam Vašich web stránok. Pre pridanie novej stránky, stlačte tlačítko "Pridať nové webové stránky". Otvorí sa Vám modálne okno, v ktorom vyplníte položky:

1. webová adresa, kde zadáte celú URL adresu (viď príklad)

2. trvanie návštevy, kde si môžete vybrať od 10 sekúnd až do 300 sekúnd, pod položkou je aj informatívny prepočet, koľko získate návštev pri 10 000 kreditoch prepočítaných na vybrané sekundy

3. maximálny počet návštev za hodinu, kde si môžete vybrať od 30 do 2 000 , odporúčame používať hodnoty od 30 do 200

4. obmedzenie celkových návštev, kde máte na výber medzi nelimitované alebo obmedzené (zadáte si počet návštev)

5. geografické zacielenie, kde si vyberiete, z ktorých štátov chcete mať návštevnosť

Pre úspešné uloženie stránky, stlačte tlačítko " Pridať"

Surfovanie prebieha jednoducho. V informačnom panely si kliknite na tlačítko "Štart prehliadania". Zobrazí sa Vám stránka " Zvýšenie návštevnosti webstránok", kde máte k dispozícii od 2 do 8 blokov na prehliadanie. Každý blok obsahuje tlačítko "Štart prehliadania". Po kliknutí na dané tlačítko sa otvorí stránka už len s jedným tlačidlom "Štart prehliadania". Po jeho stlačení sa otvorí nová záložka už so zobrazovanou stránkou. Na pôvodnej záložke máte informáciu o priebehu autosurfovania a počte nadobudnutých kreditov /minút. Stránku nezatvárajte! Pri ukončení autosurfu stlačte tlačítko " Stop prehliadania". Samostatná prehliadaná záložka sa uzavrie a prehliadanie sa ukončí.

Po bezplatnej registrácii získate automaticky určitý počet kreditov, pomocou ktorých môžete hneď získať vyššiu návštevnosť. Po navýšení kreditov môžete získať návštevnosť aj 10 000 zobrazení  za deň.

Táto reklama je vhodná pre všetky druhy web stránok od malých, jednostránkových webov až po veľké portály, eshopy, blogy, inzercie. Návštevnosť sa získava priamym zobrazením webovej stránky bez odkazu na Vami určenú dobu, ktorá môže byť od 10 sekúnd do 300 sekúnd. Čím dlhšie sa stránka zobrazuje, tým je návštevnosť efektívnejšia.

Áno. Po bezplatnej registrácií sa dá získať bezplatný účet a bezplatná návštevnosť vašich webových stránok automatickým zobrazovaním. Poskytujeme aj príplatkové služby, vďaka ktorým si môžete kúpiť viac návštevnosti bez získavania kreditov alebo navýšiť účet na vyššiu verziu. Vyššia verzia účtu = väčšia možnosť získavania kreditov a viac možností na zobrazovanie a vkladanie vlastných webových stránok. Aj tieto príplatkové služby sa dajú kúpiť za získané kredity.

Jednoducho. Najsurf je moderná služba výmeny návštevnosti internetových stránok a funguje na princípe automatického zobrazovania web stránok užívateľmi. To znamená, že stránky sa zobrazujú nezávisle. Stačí službu spustiť a venovať sa bežným denným činnostiam. Pri automatickom zobrazovaní získavate kredity, ktoré si môžete vymeniť za služby alebo pri dosiahnutí kreditov v hodnote nad 10,- môžu byť vyplatené.

Copyright: NajSurf.sk 2018-2021 - zvýšenie návštevnosti web stránok zadarmo

Dizajn a realizácia: Trebor 2019